Geleceğin  Sevgili Büyükleri.

Play&Learn” isimli programımızla, İngilizceyi sevecek, belki de “Oh be! Dünya Varmış” diyeceksiniz. ......

Daha fazla oku

Genç-Erişkinler için İngilizce

Değerli konuklarımız.

 

1) WOWEduCenter, farklı bir açıdan hazırladığı İngilizce eğitim serileri ile öğrenmek isteyenlerin .........

Daha fazla oku

Çocuklar İçin İngilizce Eğitim Programlarımız

 Geleceğin  Sevgili Büyükleri.

 

Play&Learn” isimli programımızla,İngilizceyi sevecek, belki de “Oh be! Dünya Varmış” diyeceksiniz.

Haklısınız; “WOWEduCenter” var. Bu dünyada yalnız kelime öğrenmekle kalmayıp, ses ve yazım bilginizi de geliştireceksiniz. Yeter ki; bu dünyanın istediği gibi oyun oynayarak çalışın.

 

Değerli konuklarımız.

 

1) WOWEduCenter, farklı bir açıdan hazırladığı İngilizce eğitim serileri ile öğrenmek isteyenlerin klasik yöntemlerde yer almayan önemli görülen bazı bilgileri önceden bilmelerine olanak sağlamaktadır.

 

 2) “WOWEduCenter” hedef kitle olarak, çocuk, genç ve erişkin kariyer yapmak isteyen, İngilizce’ye gereksimi olan kesim, okuma ve yazmada sağladığı kolaylıklarla herkesin yararlanabileceği özellikleri içermektedir.

 

 

3) Sistemimiz, alışılagelmiş yöntemler yerine, bilgisayar teknolojisi kullanılarak seçilen güncel seviye kelimelerini cümlelerle desteklerken,  otomatik açılan pencereler yardımıyla gramer kurallarının anında çalışılmasına olanak sağlamaktadır. Bir konu veya kural öğrenilmeden diğer bir konu veya kurala geçmeyi önleyen uygulamalar yoktur. Yeterli Gramer Kuralları, progran içinde PDF formatında verilmektedir.

 

4) Çalışmalar süresince öğrenicilerin yapmış olduğu aşamalar rakam ve grafiklerle gösterilmektedir.

 

5) Kulak hakimiyeti ve telaffuz, İngilizce öğreniminin önemli bir bölümü olduğundan birçok kelime, metin ve konuşma MP3 formatında ayrıca verilmektedir.

 

6) İngilizce gibi derinliği olan bir lisanın öğrenilmesinde, öğrenim süresi ve gerçek dışı söylemler özellikle dile getirilmemiştir. Kaldı ki projemiz; sonuçta aranılan İngilizce öğrenimi için öncelikli bilgileri verirken, bunları öğrenmenin ancak kendi anadiline hakim olan kullanıcının kararlılığında olduğunu önemle vurgulamaktadır.

 

 

Genç ve Erişkin İngilizce Eğitim Programlarımıza git